Green pharmacy - olejek do masażu antycellulitowy 200ml

Olejek do masażu Green Pharmacy jest idealny do masażu ciała zwłaszcza w miejscach powstawania pomarańczowej skórki. Preparat ten w wyniku masażu wygładza i ujędrnia bardzo dobrze skórę. Dodatkowo skóra jest bardziej napięta i w ten sposób występuje redukcja cellulitu. Działa idealnie na skórę w każdym wieku. Może go używać kobieta w młodym wieku i starszym. Olejek bez konserwantów i barwników. Takie produkty są najbardziej wydajne i pożądane w ostatnim czasie przez Kobiety. 

Firma ta prowadzi gamę produktów opartych na tradycyjnej recepturze na bazie ekstraktów ziołowych. Kosmetyki tego typu możesz kupić także do pielęgnacji włosów, ciała, rąk i stóp.

Produkty tej firmy są lubiane przez Kobiety. Produkty te nawet zdobyły kilka ciekawych nagród i wyróżnień w konkursach światowych między innymi na:

- "Europejskie trofeum za jakość" (International trophy for quality Geneva (Switzerland) May, 2008)

- Europejska nagroda jakości" 2009 (European Award for Quality Madrid, (Spain) October, 2009)

 Takie produkty są najczęściej wybierane przez Kobiety. Naturalne składniki od dłuższego czasu są w modzie. Zresztą nie tylko w produktach, ale też w lekach. Wiele z nas zbiera różne nasiona ziół i wykonuje domowe mieszanki.

Składniki aktywne: olejki eteryczne limonki, jałowca, lawendy, cyprysu, olejek migdałowy.

Olejek migdałowy w preparacie dodaje poślizg dłoni w trakcie całego zabiegu masażu ciała. Daje to lepsze wchłonięcie aktywnych substancji do skóry.

Olejek eteryczny Cyprysu reguluje gospodarkę płynami oraz poprawia krążenie krwi, co wspomaga walkę z cellulitem.

Olejek eteryczny Jałowca uaktywnia mikro krążenie krwi i trofikę tkanek, co powoduje wygładzenie skóry.

Olejki eteryczne lawendy i limonki powoduje szybszą przemianę materii. Zamienia tłuszcz w energię co powoduje lepszą przemianę materii i lepszą sylwetkę.

Sposób użycia: Nie wielką ilość olejku nanieś na dłonie i rozgrzać pocierając w dłoniach. Następnie nakładać na ciało, gdzie występuje cellulit czyli skórka pomarańczowa, wykonując masaż ciała.

Koszt takiego olejku nie jest drogi, a więc warto go nabyć i walczyć z cellulitem.