Intensywne nawilżenie męskiej skóry

Skóra męskiej twarzy potrzebuje wyjątkowej pielęgnacji. Aby zapewnić jej intensywne nawilżenie i utrzymanie naturalnej równowagi warto zainwestować w odpowiedni krem. Sprawdź, jaki kosmetyk wybrać!

Skóra męskiej twarzy narażona jest na wysuszenia i podrażnienia spowodowane częstym goleniem. Warto zatem uzupełnić zestaw podstawowych kosmetyków o krem nawilżający specjlanie dostosowany do wymagań męskiej skóry. Polecamy MEN HYDRO Krem nawilżający dla mężczyzn marki Declaré. Preparat posiada lekką konsystencję, szybko się wchłania i co najważniejsze intensywnie i długotrwale nawilża skórę. Dodatkowo utrzymuje jej naturalną równowagę i pomaga zapobiegać jej przedwczesnemu starzeniu się.

MEN Declaré to specjalna linia przeznaczona dla wrażliwej skóry mężczyzn. Łagodzi podrażnioną po goleniu skórę, chroni, a także zapewnia jej optymalne nawilżenie i odżywienie.

Właściwości preparatu

MEN HYDRO Krem nawilżający dla mężczyzn zawiera kompleks roślinny o działaniu przeciwzapalnym, proteiny, wyciąg z kasztanowca oraz witamina E. Proteiny (białka) to klasyczne substancje czynne, stosowane do pielęgnacji. Cieszą się one wyjątkową popularność przy wyrobie kosmetyków.Już Kleopatra zażywała kąpieli w oślim mleku, które miało zapewnić jej piękną i gładką skórę. Wyciąg z kasztanowca z kolei działa matująco na skórę oraz usuwa zanieczyszczenia z jej powierzchni. Poza tym posiada właściwości ujędrniające i chroniące przed promieniowaniem UV. Natomiast witamina E zwana "witaminą młodości" wpływa na opoźnienie procesu starzenia się skóry neutralizując wolne rodniki. Ponadto szybko i skutecznie wnika w skórę wzmacniając jej bariery ochronne, minimalizuje wrażliwość na promieniowanie UV oraz poprawia gospodarkę wodną naskórka i skóry właściwej.

MEN HYDRO Krem nawilżający dla mężczyzn nie zawiera barwników i może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry.

Stosowanie kremu

Krem stosuje się po myciu/ goleniu. Najpierw aplikuje się go na twarz oraz szyję, a następnie delikatnie wmasowuje.Może być stosowany zarówno na dzień, jak i noc.