W świecie męskich kosmetyków

Po aktywności fizycznej chcemy dodać sobie energii i orzeźwić ciało. Jakie kosmetyki wtedy stosować? Wypróbuj Body Fitness Spray do ciała.

Dostępne na rynku spraye dla mężczyzn odświeżają ciało, rozpieszczają skórę dodając jej energii oraz orzeźwiają ją i nawilżają. Wybierając odpowiedni dla siebie tego typu kosmetyk warto przetestować MEN Body Fitness Spray do ciała marki Declaré. Dzięki jego zastosowaniu poczujesz na skórze orzeźwiające działanie substancji aktywnych oraz ich wyjątkowo przyjemny, delikatny i odświeżający zapach.

Co zawiera spray do ciała?

Men Body Fitness Spray do ciała marki Declaré to połączenie kofeiny z mentolem, corum i gliceryną. Kofeina działa stymulująco na organizm ludzki, wspiera obieg krwi w skórze i odświeża. Mentol natomiast aktywuje receptor zimna. Dzięki niemu po zastosowaniu spray działa na skórę chłodząco, nie wpływając przy tym na temperaturę ciała. Z kolei corum to wydajny składnik rozgrzewający, który z łatwością dopasowuje się do skóry nie podrażniają jej. Dodatkowo ma zdolność łączenia się z neuroreceptorami w skórze, a tym samym do wytwarzania długofalowego uczucia ciepła. Chłodzący mentol i rozgrzewający corum działając na przemian intensywnie i długotrwale odprężają mięśnie. Ostatni składnik – gliceryna – pochodzi z grupy alkoholi cukrowych (triol) i występuje we wszystkich naturalnych tłuszczach i olejach. Ma duże znaczenie jako produkt pośredni w wielu procesach metabolicznych. Ze względu na swoje właściwości nawilżające oraz odporność na wysokie temperatury jest często stosowana w kosmetyce.

Zalety stosowania Men Body Fitness Spray do ciała?

Warto wybrać ten bogaty w substancje aktywne kosmetyk ze względu na to, że zapewnia przyjemne uczucie odświeżenia, zwłaszcza po aktywności fizycznej. Oprócz tego chroni skórę oraz zapewnia jej optymalne nawilżenie i odżywienie. Dodatkowo jest bardzo lekki, orzeźwiający, ma wyjątkowy zapach i nie lepi się. Preparat może być stosowany do wszystkich typów skóry.