Elancyl Cellu Slim 45 - pielęgnacja przeciwdziałająca wiotczeniu 200 ml

Preparat Cellu Slim 45+ można kupić w postaci żelu, który idealnie się wchłania. Kobiety taki preparat lubią, ponieważ można szybko się ubrać i nie czekać na wchłonięcie kosmetyku 5 czy 10 minut. Konsystencja ta umożliwia także precyzyjne wykonanie masaż ciała, co pomoże lepiej wchłonąć kosmetyk. Produkt ma za zadanie wyszczuplić i wymodelować ciało przez 14 dni. Nie obciąża ciała, ponieważ jest lekki. Jego składniki są bezpieczne dla naszego ciała o bardzo dobrych właściwościach na zwiotczałą skórę. Preparat ten przeznaczony jest dla Pań powyżej 45 roku życia. Mogą go jednak używać kobiety w innym wieku, ale nie zalecane przez producenta.

Cellu Slim 45+ rzeźbi, modeluje i wyszczupla. Udowodniono medycznie, że zapobiega wiotczeniu się skóry. Ujędrnia dobrze ramiona i rzeźbi sylwetkę do pożądanych efektów. Wyciąg z jabłoni poprawia grubość skóry. Jednocześnie jabłoń zmieszana z bluszczem, podczas masażu poprawia naturalny drenaż. W ten sposób wygładza ciało i daje efekt antycellulitowy. Dodatkowo kofeina i cekropia połączona z gałęziami jabłoni pomaga spalać tłuszcz. Preparat idealnie działa także na przeciwstarzenie się. Składniki takie jak: olejek z korkosza barwierskiego i olejku kokosowego pobudzają syntezę elastyny, a także działają przeciw utleniająco. Aplikuj preparat najlepiej na noc, wtedy ma najlepsze działanie. Żel działa do 24 godzin po zastosowaniu na ciało.

Skład produktu Cellu Slim 45+: wyciąg z jabłoni, bluszczu, olejek z korkosza barwierskiego, olejek kokosowy, wyciąg z cekropii i kofeiny.

Sposób użycia: Preparat Cellu Slim 45+ stosować na zmienione partie ciała. Między innymi na: pośladki, uda, ramiona, biodra. Unikaj miejsc podrażnionych i uważaj, aby żel nie miał kontaktu z oczami, ponieważ podrażnia i szczypie (po dostaniu się preparatu do oczu, warto przemyć oczy dużą zawartością wody). Nie stosować podczas karmienia piersią, ani będąc w ciąży. Po wysmarowania ciała odczekać chwilkę, a potem ubrać ubranie.Nakładając żel na ciało, wykonuj jednocześnie masaż ciała, w ten sposób lepiej wchłonie preparat. Na sam koniec dokładnie umyć ręce wodą z mydłem.