Odżywienie męskiej skóry

Męska skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Aby była optymalnie nawilżona, chroniona i odżywiona warto stosować właściwie dobrane kremy. Sprawdź naszą propozycję.

Skóra męskiej twarzy narażona jest m.in. na podrażnienia, czy szkodliwe działanie czynników zewnętrznych . Warto zatem zadbać o jej odpowiednią pielęgnację. Stawiajmy na wysokiej jakości kremy, który odznaczają się skutecznością w działaniu. Na rynku kosmetycznym dostępna jest bogata gama kremów do pielęgnacji męskiej skóry. My polecamy Men Vita Mineral, krem odżywczy, Q10 cenionej szwajcarskiej marki Declaré. Jest to intensywnie odżywczy preparat łączący w sobie energię koenzymu Q10, morskich minerałów, witamin i składników nawilżających. Przeznaczony jest dla mężczyzn z wrażliwą skórą. Dzięki zastosowaniu tego kosmetyku skóra zyskuje świeży i młodzieńczy wygląd.

Właściwości preparatu

Zawarte w odżywczym kremie Men Vita Mineral Q10 minerały i mikroelementy pochodzą z głębinowych pokładów wody morskiej okolic Bretanii. To właśnie dzięki nim skóra zyskuje optymalne nawilżenie i poprawę bariery ochronnej. Morska woda źródlana zawiera sole mineralne, które stanowią źródło pierwiastków, takich jak cynk, krzem, miedź, magnez, selen, wapń, potas, czy sód. Występujący w kremie Declaré src-complex™ wzmacnia sprężystość skóry, efektywnie łagodzi wszelkie podrażnienia oraz chroni komórki. To jemu skóra zawdzięcza optymalną dawkę witamin, minerałów i nawilżenia. Dodatkowo preparat zawiera również witaminy A, C, E, oraz Toniskin, czyli wyciąg z oczyszczonych drożdży, który zapewnia skuteczną i długotrwałą regenerację i odżywienie wrażliwej skóry mężczyzn, zmniejszając zmarszczki i linie. Ponadto src-complexTM wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry przed negatywnym działaniem takich czynników jak wolne rodniki,  stres, czy zanieczyszczenie środowiska.

Stosowanie

Men Vita Mineral, krem odżywczy, Q10 nakładamy na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Po aplikacji  należy delikatnie wmasować go w skórę.